Kallavere on koht, kus tekib rohkelt emotsioone ja lennukaid mõtted.

Trummipäev

Noortele löökpillimängijatele mõeldud Riho Joonase nimeline trummipäev on kujunenud juba traditsiooniks ja toimub kolmandat korda. Õpipäeval võib meie külas hommikust õhtuni kuulda trummipõrinat, eksootilisi rütme ning marimba ja vibrafoni lummavaid helisid – seda kõike heliseva linnulaulu saatel.

Pole tähtis, kas tunned trummimängu väga hästi või ainult pisut – oled ikka oodatud. Kui oled algaja, siis kirjuta palun registreerimisel, et soovid õppida trummi mängima.

Juhendajateks on tänavu Aleksandra Kremenetski, Tiit Joamets, Marilin Kaprei, Kaspar Ernesaks ja Karen Kocharyan (Armeenia-USA). Ansambli töötoa juhendajateks on pianist Vahagn Hayrapetyan (Armeenia), kontrabassist Ara Yaralyan ja kitarrist Jaan-Alari Jaanson. Õpipäeva osalustasu on 25 eurot ja selle eest pakutakse ka lõunasööki.

Trummipäeva lõpetab kontsert. See koosneb kahest osast. Esimeses pooles astuvad üles õpilased, teises – õppejõud ning Aleksandra Kremenetski trio ja rahvusvaheline Hayrapetyan/Yaralyan/Kocharyan trio (Armeenia-Eesti-USA). Avatud on meie küla muuseumid ja kohvik.

Postita kommentaar